Reakcia na: Ámos #70260:
ten stredny obrazok nesedi, lebo hentie su na 100% len ciastone nizkopodlazne. to viem urcite 
tie many su tusim 100%, ale asi si dam tu namahu a pojdem nejaky kuknut

To budeme radi, ze sme nastupili na spravnu elektricku.
lebo v takom brne je zhruba taka ista konstalacia ako v BA.
aj ked ma o 100 000 obyv menej. podobne aj v ostrave, ktora ma o 150 tisic obyv menej.
Ámos
http://www.imhd.sk/transport/index.php?w=2b2f3a2132222fef252932252c2127ef1f&id=13541&idg=575&gi=0&gn=20&gs=e&gsd=
http://www.imhd.sk/transport/index.php?w=2b2f3a2132222fef252932252c2127ef1f&id=13550&idg=572&gi=0&gn=20&gs=e&gsd=
http://www.imhd.sk/transport/index.php?w=2b2f3a2132222fef252932252c2127ef1f&id=18157&idg=574&gi=0&gn=20&gs=e&gsd=