Reakcia na: eripmav #68515:
"a tym ze je nieco zadarmo - platene z dani"Ak ja za niečo zaplazím daň, tým pádom to neužívam zadarmo.
cestoval si niekedy z DNV? nie? skus... za to ze bus = sardinkaren nemoze IAD, praveze tomu pomaha, pretoze nebyt ludi co maju moznost cestovat autom, tak 21ka vyzera ako Tibetska MHD ze sa vozime na strechach a zaveseni na podvozkoch...
tomas1
- Na strane "ponuky ciest" nie je konkurencia, tak neviem o akom trhu točíš. To by bol pekný humus, ktovie kto a na základe akého vzorca by tú cenu za prejazd Patrónkou stanovoval. Momotiny.
Treba MHD zatraktívniť a zvýhodniť a nie sa škrabať vrchom pravou rukou na ľavom uchu... ?