Reakcia na: Sommelier #68453:
A nebude NÁHODOU ten fyzikálny rozdiel v tom, že MHD už zo svojej definície ťažko bude vykonávať nejaký TRANZIT?
Ale už stačilo toho sfi-fi
A všetci by presedlali na bicykle, ktoré by ale samozrejme mali cestu spoplatnenú tiež, hoci menej, ale predsa, takže by začali chodiť po chodníkoch. A hádam by už nikoho nenapadlo spoplatňovať použitie chodníka
Ike
-vravis ze by platila MHD aj IAD rovnako...
-spominas tu system dopyt
-cesty su dost upchate...
v tom pripade by cena za prejazd myta musela byt dost vysoka na to aby odradila vodicov IAD prejst na MHD... to by bolo v poriadku... lenze aj MHD by platila, to znamena ze MHD by zdrazela tiez, teda by sa dostala na uroven ako je dnes, akurat by bola IAD aj MHD o vela drahsia...
teda tak som to z toho co pises pochopil