Reply on: eripmav #68532:
No len mám pocit, že je dosť veľká šanca, že neexistuje výška mýta, ktoré by zároveň bolo prijateľné pre vodičov, a zároveň by zaplatilo ten tunel.
A všetci by presedlali na bicykle, ktoré by ale samozrejme mali cestu spoplatnenú tiež, hoci menej, ale predsa, takže by začali chodiť po chodníkoch. A hádam by už nikoho nenapadlo spoplatňovať použitie chodníka
Ike
-vravis ze by platila MHD aj IAD rovnako...
-spominas tu system dopyt
-cesty su dost upchate...
v tom pripade by cena za prejazd myta musela byt dost vysoka na to aby odradila vodicov IAD prejst na MHD... to by bolo v poriadku... lenze aj MHD by platila, to znamena ze MHD by zdrazela tiez, teda by sa dostala na uroven ako je dnes, akurat by bola IAD aj MHD o vela drahsia...
teda tak som to z toho co pises pochopil