Reakcia na: eripmav #68515:
A čo ty vlastne chceš urobiť? Nejak na silu ešte viac zdražieť IAD? Keby niečo také malo pomôcť, tak by to už dávno nebolo treba, lebo IAD je pre samotného používateľa niekoľkonásobne drahšia ako MHD.
Takže Jaro Matúšek - zrejme si ho zobral do zbierky ako budúci historičák
V tom prípade ale celkom nechápem ten náter ?
Andy
služba využitie IAD je za cenu auta, benzínu, poistky, údržby
služba využitie MHD je za cenu autobusu, nafty, poistky, údržby, vodiča, avšak cena je menšia, lebo cestu platí dajmetomu v priemere 30 ľudí. Využitie komunikácie je "zdarma" aj pre IAD aj MHD..