Reakcia na: N/A #68136:
vzdy som fascinovany ako technika ovlada ich, a oni nie techniku... Pokial viem, otacanie tercikov v buse systeme je na zaklada dvojkovej sustavy 1 a 0, teda nie je problem naprogramovat to (ak sa chce), alebo v inych mestach kde sa pouziva buse nemaju linky 500 a vyssie?a ja nemyslim inverzne cislo linky, ale inverzny ciel...
proste, ked sa chce, da sa...
a tiez nechapem ani tym teplomerom... je tam miesto na 40 znakov pomaly a z toho 7 miest je medzera a tarifa je 001/002 (zbytocne 2 znaky)
potom to vyzera takto (: = medzera)
Hlavna stan::::::::::001
namiesto toho aby to bolo
Hlavna stanica:::::::::1
preboha, je to programovatelna technika, tak kde je problem
Martin Fundárek
Po prvé, fixnosť zaradenia liniek: 34 by bola cez školský rok normál, cez prázdniny špičková. Vymieňali by sa pred a po prázdninách terčíky?
Po druhé, máš definované tri stavy (normál, expres, špič) - v skutočnosti ich bude viac, pretože by boli kombinácie, ako to už niekto napísal - obyčajné a inverzné zobrazenie na transparentoch sú však iba dva stavy.
Po tretie, zaradenie liniek ako také. Linka 4 by bola normál (pretože v úseku KV-Zátišie jazdí celý deň), alebo špič (lebo v úseku Zátišie-ZP nejazdí od 9 do 11 a od 19)? O zaradení liniek medzi expresné tu už písali iní.