http://firmy.etrend.sk/76494/firmy/regionalny-prepravca-prehodil-vyhybku
"Prvé súpravy by sa mali nasadzovať na rýchly prevoz ľudí na trase Trnava – Bratislava a Žilina – Varín"
Varúúúj dušúúú!!! Zachráň sa, kto môžeš! BRSK sa chce zasa pokúšať o osobnú dopravu!
"Prvé súpravy by sa mali nasadzovať na rýchly prevoz ľudí na trase Trnava – Bratislava a Žilina – Varín"
Varúúúj dušúúú!!! Zachráň sa, kto môžeš! BRSK sa chce zasa pokúšať o osobnú dopravu!

Martin Fundárek
Po prvé, fixnosť zaradenia liniek: 34 by bola cez školský rok normál, cez prázdniny špičková. Vymieňali by sa pred a po prázdninách terčíky?
Po druhé, máš definované tri stavy (normál, expres, špič) - v skutočnosti ich bude viac, pretože by boli kombinácie, ako to už niekto napísal - obyčajné a inverzné zobrazenie na transparentoch sú však iba dva stavy.
Po tretie, zaradenie liniek ako také. Linka 4 by bola normál (pretože v úseku KV-Zátišie jazdí celý deň), alebo špič (lebo v úseku Zátišie-ZP nejazdí od 9 do 11 a od 19)? O zaradení liniek medzi expresné tu už písali iní.