Reakcia na: KLF #66602:
No keď s tebou je to také, že v reáli si v pohode, ale na nete si silno agresívny
, aspoň tvoje príspevky tak pôsobia. S499.1023 treba poznať osobne a chápať ako tie príspevky myslí a potom sa ti nebudú zdať útočné, ale skôr zábavné.
Čo sa tých ostatných týka, tak je možné, že je to tým, že ich nepoznám, ale rovnako nepoznám aj mnoho iných ľudí z netu a nehádam sa s nimi ani oni so mnou.
KLF
A co sa tyka tych troch pred mojim menom - Nighlighta nepoznam, ale RUGGER a DROBCEK su MOC POHODACI ! Keby si ich poznal nazivo, by si vedel. A kde Ta dodrbavaju ? Poznas ich vobec ? Nightligh Ti tu napisal nazor... Rugger a Drobec Ta kedy kde dodrbavali Andy ?
Kritika nie je dodrbavanie. Dodrbava tu S449...