Reakcia na: d3k0 #66502:
Inak sam sebe sa divim, ze som opat do diskusie prisiel. Vzdy ked pridem, tak akurat niekto zacne vyryvat. A presne kvoli tomu sem (zial) nechodia ti ludia, na ktorych toto diskusne forum vyrastlo. ? Cize ak chcete este diskutovat k tej fotke, tak prosim, ale moju reakciu necakajte, nepotrebujem zabijat cas tym, ze sa budem hadat s ludmi, ktori sa asi lepsie vyznaju v mojich zameroch ako ja sam
?
Teraz uz nie je problem s ich nahadzovanim vdaka novej galerke... Nuz ale ked mam teda smolu, tak mi nezostane nic ine, len sem davat fotky 9 Tr z Krymu a podobne exotiky
81-71
1. Neviem co mas proti tomu, ze doprava je moj konicek
2.Preco by som nemohol poznat Koladu?Tvoja istota prameni skor z tvojej detskej hluposti, pretoze nemas sancu vediet ci to tak je alebo nie a tvoj predzuty nazor ze Kolada je dokonaly nebudem zrat
3.Nikdy som nepovedal a ani KLF to nepovedal, ze sme neviem kto, co by sme najradsej Koladu odtial vyhodili a isli tam my...Zasa si vymyslals a klames. Ja by som tam nesiel uz len z principu, ze niesom v tejto oblasti odbornik, ide mi len o to, aby na patricnych miestach platenych z dani sedeli kompetentni ludia a nie daky mamlasi co beru iba plat dost vysoky a prevazne robia iba same skody a za nic su akoze neni zodpovedni...Toto je diskusne forum, takze si sem kritiku napisat mozem, co vsak neznamena, ze som lepsi a ze to chcem ist namiesto neho robit, ale co znamena, ze som za otvorenu debatu o tom aby tam sedeli ODBORNICI, ale ty tieto veci asi zjavne nechapes.
4.Ak si odborne kompetenty, tak si pre mna za mna rob aj ministra dopravy, ale ak si daky obycajny vodic elektricky (ako nic proti) tak sa tu nepovysuj nad druhych, zato ze vies trosku viac zo zakulisia ako iekto iny. Vsimol som si tu iba same silacke reci co tu pises, ked si taky uzasny a citis sa byt niecim viac, tak daco sprav okrem dakeho clanku v BN o trolejoch...taky KLF hoc o sebe nehlasa, ze je majster sveta a nehovori o druhych, ze maju balkan v hlave, ma omnoho lepsie prispevky ako ty...