Reakcia na: Andy #66360:
Aké chyby? Veď nie som riaditeľ DP, neviem koľko autobusov treba na ktorú linku... Ale keby ste ma dali namiesto Zachara alebo Koladu, tak by ste videli, čo znamená Dopravný podnik!!!
Resp. este si viem predstavit to, ze dole kopcom by sli aj busy ako 49 a hore ako 22 - ved cestujucim na Patronke je uplne jedno, ci je to 22 alebo 49, lebo to ide po rovnakej trase (akurat teraz musia na odchody pozerat v dvoch CP.)
d3k0
ufo: Jo, 65 nezapada, i ked kym chodila na Technicku, tak zapadala. Problem vidim v tom, ze pre jednotlive oblasti je prilis malo cisiel (ved ani 65ke nie je mozne hodit cislo z 50-koveho radu, lebo ziadne nezvysilo). Suvisle cislovanie bolo fajn, ale neviem, ci je este niekedy mozne sa k nemu vratit...