Reply on: d3k0 #66347:
Napríklad ale linka 59 chodíz Petržalky do Rače a linka 55 ju doplňuje. Tak linku 55 prečíslovať na 159 alebo 59r a 65 by mohla byť 55.
K staremu systemu by sa tazko vracalo, i ked bolo podla mna lepsie. OMNOHO lepsie.
Resp. este si viem predstavit to, ze dole kopcom by sli aj busy ako 49 a hore ako 22 - ved cestujucim na Patronke je uplne jedno, ci je to 22 alebo 49, lebo to ide po rovnakej trase (akurat teraz musia na odchody pozerat v dvoch CP.)

d3k0
ufo: Jo, 65 nezapada, i ked kym chodila na Technicku, tak zapadala. Problem vidim v tom, ze pre jednotlive oblasti je prilis malo cisiel (ved ani 65ke nie je mozne hodit cislo z 50-koveho radu, lebo ziadne nezvysilo). Suvisle cislovanie bolo fajn, ale neviem, ci je este niekedy mozne sa k nemu vratit...