Reply on: Andy #66360:
Aké chyby? Veď nie som riaditeľ DP, neviem koľko autobusov treba na ktorú linku... Ale keby ste ma dali namiesto Zachara alebo Koladu, tak by ste videli, čo znamená Dopravný podnik!!!
BTW, linka 34 ide z Dubravky (3) do Stareho Mesta cez oblast 4. Treba iny priklad 
Resp. este si viem predstavit to, ze dole kopcom by sli aj busy ako 49 a hore ako 22 - ved cestujucim na Patronke je uplne jedno, ci je to 22 alebo 49, lebo to ide po rovnakej trase (akurat teraz musia na odchody pozerat v dvoch CP.)
pressburger
Mas pravdu, ale myslim si, ze napr. k linke napr. 48 je doplnujuca linka 148. A ci je linka expresna, alebo nie, cestovne to nezlacni. ?