Reakcia na: S499.1023 #66034:
tie tabule tam uz neaky ten rok nenajdes kedze asi niekomu (darex) nevyhovovalo to ze ta cesta bola "mimo obce" a mohlo sa tam predtym upalovat legalne 90 (a jazdilo sa tam niekedy aj cez 100), teraz je tam tym ze to je v obci 60 a jazdi sa tam tak 70 - 80...
KLF
Kazdopadne na useku Vajnory-konecna - Cierna voda - Chorvatsky grob NIE JE SANCA stretnut revizora - tudiz je tu cestovanie ZADARMO ! Je to proste tak. Tam Ti revizor nepachne proste. Mali by tam platit normalne elektricenky, ako si navrhoval.
Inak podla mna to je to iste, ako Jarovce, Rusovce, Cunovo. Ved to su tiez samostatne obce. Ci nie ? Neviem ako je na tom Zahorska bystrica.