Reakcia na: d3k0 #65186:
Okej, vodoznak môže byť. Len niekedy sa môže stať, že prekryje práve dáky dôležitý detial. Mimochodom, ako sa dá pridávať hromadne, lebo predpokladám, že do každej fotky osobitne si to nerobil. ? Chcel by som sa však spýtať, či nebude možné vyhľadávať fotky podľa autora, prípadne či nevznikne aj rebríček najlepších autorov podľa hodnotení fotiek. ?
Jajcaj
Re #65144 Andy: Ja nie som žiadny dispečer, ten sa tuším volá Milan, nemám s ním nič spoločné ...