Reakcia na: Sommelier #64678:
A nie je čisto náhodou Tvoj problém to, že sa 17 miliárd preinvestuje do železnice a nie do mestskej dopravy? Iba sa pýtam...
cize v tomto si tiez kusok mimo.
a navyse zase splietas rozne veci dokopy
aquila
pricom ciastocne pomoze ako vedlajsi produkt aj vnutromestskej.
vobec sa neneguje filialka a nosny system. ale nerealizacia nosneho systemu je kvoli neschopnosti magistratu a nie kvoli schopnosti ZSR