Reakcia na: S@fino #64650:
ani náhodou. Problém to nie je skôr výhoda. Ak si myslíš, že na trať môžeš poslať kde chceš čo chceš, tak sa mýliš. Rozchody, trakcie, rozmery,... to všetko sú rozdiely, ale nie neprekonateľné.
Pre MHD väčšinou musí existovať samostatné teleso. Dôvodov je na to mrte, od bezpečnostných, prevádzkové, ale železničiar nie som.
Sommelier
Vieš čo si myslím, že si niektorí pletú trať s traťou. Tunel nie je tunel a práve ty by si to mal vedieť.
Pretože, ak jedna pani povedala, je veľký rozdiel v tom, čo tam bude jazdiť. A počuli sme toho od Metra cez VAL, potom prišla električka, najnovšie TGV a do toho S-Bahn. Ale to sú úplne iné funkcie !