Reakcia na: Valec #64417:
http://bratislava.sme.sk/c/2804057/Most-nad-Magurskou-bude-zatial-nevyuzity.htmlMimochodom aj toto niektorých z tohto fóra poteší, aspoň im nebudú kradnúť fotky:
http://bratislava.sme.sk/c/2806511/Bratislavsky-Vecernik-uz-dva-dni-nevychadza.html
je tam aj video ?
S@fino
Naposledy včera. Na zastávke AS Mlynské Nivy stáll autobus L21 (nástupište), do ktorého nastupovali ľudia. Smerom od AS bežal malý chlapec. Vodič sa naňho pozrel, chlapec prebehol cez cestu, popred vozidlo a v tej chvíľi mu vodič pred nosom zavrel predné dvere a odišiel. Takýto s prepáčením za výraz "chuj" skutočne nemá čo robiť za volantom dopravného prostriedku...