Ad Vlárska: Minule som čítal v novinách, že sa dokončí to, čo je rozostavané (ani neviem že sa tam niečo stavalo) a zvyšné pozemky sa budú vyvlastňovať, tak to ešte dáku dobu potrvá.
OK, asi mali vypite, mozno neboli kompletni, ja neviem... len popisujem situaciu.
je tam aj video ?
ak by filialka bola vyuzivana aspon tak ako wien mitte, tak si mozeme gratulovat 

S@fino
Naposledy včera. Na zastávke AS Mlynské Nivy stáll autobus L21 (nástupište), do ktorého nastupovali ľudia. Smerom od AS bežal malý chlapec. Vodič sa naňho pozrel, chlapec prebehol cez cestu, popred vozidlo a v tej chvíľi mu vodič pred nosom zavrel predné dvere a odišiel. Takýto s prepáčením za výraz "chuj" skutočne nemá čo robiť za volantom dopravného prostriedku...