Reply on: S@fino #64421:
Mal by si si to skusit a zistil by si, ze to ma vela spolocneho.
OK, asi mali vypite, mozno neboli kompletni, ja neviem... len popisujem situaciu.
je tam aj video ?
ak by filialka bola vyuzivana aspon tak ako wien mitte, tak si mozeme gratulovat 

S@fino
"Na zastávke AS Mlynské Nivy stáll autobus L21 (nástupište), do ktorého nastupovali ľudia. Smerom od AS bežal malý chlapec. Vodič sa naňho pozrel, chlapec pribehol a v tej chvíľi mu vodič pred nosom zavrel predné dvere a odišiel."