Reakcia na: Ike #64192:
Tak pre 20 vozov to nemá cenu robiť. Ke%d už, tak plnohodnotnú vozovňu. Ale to s tými Krasňanmi sa dá urobiť prakticky "do 24 hodín" takže tam nevidím problém..
Len škoda, že ten bus už teraz kdesi pošiel do paže .. možno odstavený (alebo ho prestriekali a vymenili mu okná?), ale už od nejakého 2002 som ho nevidel...
Majo