Reakcia na: user #64072:
Neviem či je to presne tak, ale tipujem, že je to takto: Keďže na 4. kolónu išli Ikarusy 280 z 2. a na 2. TAM BUSy zo 4., tak sa trochu zjednotili typy vozidiel v tých vozovniach, proste sa zjedodušila údržba. 2. kolóna už nemusí opravovať Ikarusy 280 a 4. nemusí opravovať TAM BUSy.
Kami
Re #64057 eripmav: o prievane by ti mohol nieco rozpravat moj nos. Neviem ci je lepsia blba klimatizacia (20 st. a podobne), alebo prievan, ale dobre mi z toho nie je.
Bezprievanove neznamena ze vzduch stoji. Zo stropu sa ten vzduch nejako musi dostat medzi ludi.