Reply on: KLF #64088:
Nie za to chce pozemky od mesta za 2000Sk!!Potom mestu zaplatí a mesto za to kúpi autobusy. Aspoň tak som to pochopil. A ak by to tak urobila tá druhá firma za tých 8200Sk/meter štvorcový tak tých autobusov by nebolo 80 ale 860. prvá firma od toho odstupuje rsp. bol stiahnutý návrh a druhá firma má záujem o pozemky. Ale mesto tam už nehovorí ,že za to čo dostane niečo kúpi! ?
Kami
Re #64057 eripmav: o prievane by ti mohol nieco rozpravat moj nos. Neviem ci je lepsia blba klimatizacia (20 st. a podobne), alebo prievan, ale dobre mi z toho nie je.
Bezprievanove neznamena ze vzduch stoji. Zo stropu sa ten vzduch nejako musi dostat medzi ludi.