Reply on: KLF #64088:
Nie za to chce pozemky od mesta za 2000Sk!!Potom mestu zaplatí a mesto za to kúpi autobusy. Aspoň tak som to pochopil. A ak by to tak urobila tá druhá firma za tých 8200Sk/meter štvorcový tak tých autobusov by nebolo 80 ale 860. prvá firma od toho odstupuje rsp. bol stiahnutý návrh a druhá firma má záujem o pozemky. Ale mesto tam už nehovorí ,že za to čo dostane niečo kúpi! ?
Sommelier
Tá akcia Aupark bola dopredu naplánovaná a jedná sa najmä o tlak na mesto - celé je to zrelé na podanie trestného oznámenia, len je to teraz ťažké, lebo nevieš, z ktorej strany Ti za to môže priletieť facka späť.