Reakcia na: Peon #63321:
ziadne obavy, niekoho prebiehajuceho tam niekedy zrazi a namontuju tam dalsi semafor (na poradi nezalezi) a zivot pojde dalej...
A určite bude záujem o cestovanie do Billy z pohľadu cestujúcich na trase linky 87.
? ? ?
TeBeCe
http://www.busportal.cz/modules.php?name=article&sid=2097&PHPSESSID=abab8b17c6477503b9b28caa5da39330
http://www.imhd.sk/ba/index.php?w=3825242e29eff1f1f02926292333ef392b2e212c23