Reakcia na: luky133 #63286:
starsi je ... ale myslim ze starsim ludom viac ako strcit listok do strbiny pri dverach robi vacsi problem vyliezt po schodoch...tie karty by boli lahko sfalsovatelne kedze by tam bol ciarovy kod
v pripade ochrany by to bolo kopec vyhodenych penazi
Ike
a co ak by sa mi minul kredit? resp. mhd nevyuzivam ale rano sa mi pokazi auto a rad by som mhd isiel... kde si kupim cipovu kartu a kde si ju dobijem?
56 rocny clovek je stary a nevladny? no to ma podrz