Reakcia na: luky133 #63258:
No ja neviem, myslim, ze v BA MHD je tolko inych problemov, ze tot sa mi zda uplne zbytocna vec, rovnako ako daky teplomer...a ked uz sme pri tom, stacilo by jedno cidlo na meranie teploty, ved vo vacsine busov je tak isto teplo ako vonku, ci je leto alebo zima, a zvlast to plati pri IK280 ?
aj nejaky bonus... specialny balik akcia 40+40km plus....? vyhodny balik pre podnikatelov? alebo pre velko odberatelov? cez vianoce bude vozenie zadarmo?
Ike
preco za lekarom
1) je to financne narocne a dpb nema peniaze na ine dolezitejsie veci ako toto
2) skor by som uvital turisticku elektricenku (tyzdnovu, dvohtyzdnovu)
3) popletenie - prejdi na tvoj system v tomto momente, vela ludi by si tu CK zabudlo aktivovat, popripade deaktivovat
4) predstav si narvatu 39, 21, 83, 88 a to ako sa do nej nahrnie vela ludi a vsetci sa hrnu k oznacovacu... to iste si predstav pri vystupovani.. v sucasnosti tvoria cesujuci na cestovne listky minoritnu skupinu cestujucich a napriek tomu sa vzdy upcha cely nastup pri dverach kvoli jednemu cvikajucemu cestujucemu...