Reakcia na: 81-71 #63257:
Tam by sa mohol urobiť systém ,že minúty by sa odčítavali len v časovom harmonograme času medzi zástavkami povedzme takto: Ideme v Solarisoch a na zástavku som mal prísť už pred 5 minútami. A tak počítač vyšle signál a automaticky zabráni ódčítavaniu minút. Ale to je asi len fantázia to by sa nedalo. A keby áno čipová karta by musela byť MINI počítačom čo v DPB sa nikdy nestane.

Sommelier
Lepšie využiješ minúty - presne koľko potrebuješ,
nemusíš sa zaoberať stále nákupom lístkov,
je prenosná - pre viac osob - rodiny, firmy,
lahšie dostupná
Poskytne Ti presnejšie informácie o pohybe cestujúcich - štatistický výstup.
Ale inak je to na nič dobré, že ?
A s tým popletením - nechaj sa pretransformovať o pár storočí spať, alebo sa poraď s lekárom. ?