No vies co, mohol by si sa trochu krotit... na to je DP Talker. Inak vol som ti povedal z toho dovodu ze "nac to sem pises?"
nac to sem pises?
cheeee take akoze go!zilla tam nepoznate?
A demacek cumi
este na kolarku smrdi a to su tam aj bezdomovci...
Ale ved za pokus to stoji. Potom ta mozeme dat ako vystrazny priklad :-))))))))
Ja som sa uz ukludnil
.
)
Kami
Regionalna doprava: Keby zeleznice naozaj chceli, vedia zabezpecit zrychlenu a priamu dopravu na spojenie DS, TT, MA s roznymi cielmi v Blave aj navzajom. Netreba kvoli tomu budovat metro (pri zachovani sucasneho stavu MHD)