Rano sa zobudim a som uplne prehladnuty. Preco? No tak lebo cakam vcera na elektricku 20 minut, nastupim do nej a smradlavy clovek (nie pot, ale alkohol) tak vystupim, ze ved aj tak chcem ist na 3ojku. Ta ale meskala. Nastupim. Zastavku pred mojim cielom a ale pokazila. No nie je to super MHD? Podla mna genialne! Horsiu v strednej europe asi nema nikto.
)
a ani sa nemusis pytat potom vodica
hefec
"dovozné na prepravu zvieraťa na jednu cestu :
- s platnosťou 10 min. - základné dovozné /cena 14,-Sk
- s platnosťou 30 min./cena 18,-Sk
- s platnosťou 60 min. /cena 22,-Sk "
Inak mohli to hadam dat aj za polovicu, ale co uz...
Kazdopadne, co sa tyka pokuty:
" - úhrada za nezaplatenie dovozného na prepravu zvieraťa 70,- "
Cim ta vsak nechcem navadzat na cierny prevoz psa...