Reakcia na: Sommelier #62239:
Kde som písal o rušení existujúcich tratí? Koľko koľajníc sa povyberalo? Zaiste menej ako v Prahe, Budapešti, Wien a pod.
Ty ekonóm, tak odkiaľ chceš získať dnes peniaze, ak nie úverom? To ti z neba spadne?
Ty nechápeš podstatnejšie veci, nič si z toho nerob. ?
Stavba tunela je to isté ako povrchová úprava? Prosím?
Radiály by trebalo spojiť vzdialenejším okruhom, nie zasa v centre, to by nič neriešilo, iba by to prehustilo centrum a zlikvidovalo trolebjusy.
Vo wien sa do električkových tunelov zmestí aj ULF, ktorý je o 10 cm užší ako BA tramvaje, ako aj vozy WLF, ktoré sú rovnako široké, ak nie širšie! Tliachaš nezmysly.
fobust
Všimni si ako tú podaktorí obhajujú tie posrané autobusy a sami odsúvajú riešenie niekam do neurčita, kedy podľa nich budú peniaze. To je nonsens. A už sa mi dvakrát stalo, že v rakovinabuse stojím v zápche medzi zastávkami ŽST Nové mesto a Polus city center a vo vedľajšom pruhu nás obehne ďalší rakovinabus, lebo práve "náš" vodič dodržuje predpisy a "ich" nie. To je ako dojenie myší. Bordel, balkanizácia, idiotizmus. A niektorí by tam chceli nové Karosy B961, ktoré by tiež takto nesystémovo a idiotsky jazdili. Pýtam sa: TOTO MÁ BYŤ RIEŠENIE?