Reply on: SBC-ler #62240:
Nastal problém v komunikácii medzi magistrátom a DPB. Dopravný podnik je presvedčený, že odoslal magistrátu informáciu, že to je možné spraviť s 12 kusmi, magistrát je presvedčený o tom, že prijal od DPB informáciu, že to vyjde so 6 kusmi. Tak teraz hľadaj vinníka...
fobust
Všimni si ako tú podaktorí obhajujú tie posrané autobusy a sami odsúvajú riešenie niekam do neurčita, kedy podľa nich budú peniaze. To je nonsens. A už sa mi dvakrát stalo, že v rakovinabuse stojím v zápche medzi zastávkami ŽST Nové mesto a Polus city center a vo vedľajšom pruhu nás obehne ďalší rakovinabus, lebo práve "náš" vodič dodržuje predpisy a "ich" nie. To je ako dojenie myší. Bordel, balkanizácia, idiotizmus. A niektorí by tam chceli nové Karosy B961, ktoré by tiež takto nesystémovo a idiotsky jazdili. Pýtam sa: TOTO MÁ BYŤ RIEŠENIE?