Ako ja neviem o čom tu diskutujete? Však sa tu vždy hovorí o tom, že chcete udržať čo najviac ľudí v MHD... To tu akože niekto chce povedať, že keď bude jazdiť X nízkopodlažných autobusov, tak bude MHD cestovať viac ľudí, ako keď bude jazdiť dva krát toľko vysokopodlažných?
)
Sommelier
Ja viem, že 18 m má štvoro dverí.
Ja viem, že budú narvatejšie.
Ale...
Podmienka 1. - NP
Podmienka 2. - CNG
a az na tretom mieste je dlzka vozidla.