Reakcia na: Ike #61900:
neviem, ako myslíš tie "menej-plnohodnotné linky", ale ja si pod tým predstavujem tie linky, ktorých úroveň bola prudko degradovaná otrasnou kvalitou vozového parku (čiže vrakos), a vzhľadom na to sa tieto linky snažím využívať čo najmenej. (napr. L80) ?
Beus
Re #61665 ufo: Samozrejme, ze tym, ze do podmienok tendra DPB nezaradil to, ze vozy maju mat 2 hnacie napravy, si sam nakakal do vlastnych ust...ale to je uz ich problem... ja som len zvedavy, dokedy im Dlhodielcania tie medove motuzy budu jest...