pocujte...a kam nam pojdu Solarky??Do ktorej vozovne?Ale asi sa roztrusia...
Ved tie autobusy dotvaraju vzhlad mesta pre panajana, tak nech aj nejak vyzeraju ! Ved uz klasicky nater na starych ŠM-kach bol krajsi ako tieto SPP reklamy. Ja osobne by som bol za klasicky biely nater s cervenymi pruhmi. A ked teda reklama - tak celovozova a PEKNA ! Nie ten hnus co je na Karosach teraz... To sa predsa nemoze nikomu pacit, ani samotnemu SPP, len oni to maju u riti.
hoppusmark
Matej Balog: Chceš sa voziť tými šrotmi, ktoré chodia na L88 cez víkend? Prečo máš stále potrebu aby tam cez víkend chodili kraťase?
Máš s tým naozaj taký problém keby tam boli solarisy aj cez víkend? ?