Bon-Cu - s tymi elinami je to myslelne tak, ze kludne tie v dnesnom ponimani (mozno menej) ich moze jazdit tak ako teraz (motkanie sa po meste) a rychlodrazna elina pojde (by sla) pod zem.

Neviem ako do konca marca ten zacvik dojazdim...
Bon-Cu
E...teda, som za to, aby elektr. nepremavali v centre po povrchu...ale nebude to bez nich ono...ved patria k mestu...a, zvdy lepsie elektricky, akoby tam mali chodit afta...tak ako teraz, snad uz dlho nebudu