Banská Bystrica pokutovala zvolenského dopravcu
18. máj 2006
Banskobystrický magistrát vyrubil pokutu 220 tisíc korún zvolenskej spoločnosti, ktorá zabezpečuje mestskú hromadnú dopravu. Tvrdí, že dopravca porušuje zmluvu o výkonoch vo verejnom záujme. Autobusy totiž odchádzajú skôr zo zastávok, niektoré sú neoznačené a ďalšie meškajú.
http://www.ta3.com/?sprava&sprava=7110
to by sa zislo aj v inych mestach, konecne spravny postoj ked dopravu prevadzkuje sukromny dopravca ?
18. máj 2006
Banskobystrický magistrát vyrubil pokutu 220 tisíc korún zvolenskej spoločnosti, ktorá zabezpečuje mestskú hromadnú dopravu. Tvrdí, že dopravca porušuje zmluvu o výkonoch vo verejnom záujme. Autobusy totiž odchádzajú skôr zo zastávok, niektoré sú neoznačené a ďalšie meškajú.
http://www.ta3.com/?sprava&sprava=7110
to by sa zislo aj v inych mestach, konecne spravny postoj ked dopravu prevadzkuje sukromny dopravca ?
galiyosha
Re #61462 81-71: Myslím, že revízorov by mohli v Bratislave kontrolovať rovnakí agenti hrajúci sa na turistov, ako v každom civilizovanom meste z času na čas kontrolujú taxikárov. A to blokovanie strojčkov 15 sekúnd po zavretí dverí je taktiež dosť diskutabilné...