Reakcia na: S499.1023 #61330:
som skratka vsade... Len sa to slovo stalo dost popularne a uz sa nim nazyva snad kazdy druhy... Baby na to letia... ?
alebo by si nebodaj chcel nechat vykony na tych tratiach na diesle ci nebodaj pary ?
intony.sk
Ja som za ten stred, pretože mi to prijde najpriateľnejšie s hľadiska vzdialnesoti od domov, výbru stromov, atď...
Tá kombinácia električiek a vlakov má veľa problémov, napätie, vozidlá,... V tom prípadu bz kľudne mohli električky do Vajnor, Rače, Devínskej ísť po železnici.