Hlavne že všetci "kandidáti" používajú vozidlá MHD na svoju propagáciu, oblepujú ich pútačmi zvonka, zvnútra, zozadu, zpredu, a vešajú do interiéru letáčiky, ale NAKÚPIŤ NOVÉ AUTOBUSY to nenapadne NIKOHO!
Nech si tie plagáty lepia niekam inam!
Nech si tie plagáty lepia niekam inam!
a to este neni hotova
alebo by si nebodaj chcel nechat vykony na tych tratiach na diesle ci nebodaj pary ?
intony.sk
Ja som za ten stred, pretože mi to prijde najpriateľnejšie s hľadiska vzdialnesoti od domov, výbru stromov, atď...
Tá kombinácia električiek a vlakov má veľa problémov, napätie, vozidlá,... V tom prípadu bz kľudne mohli električky do Vajnor, Rače, Devínskej ísť po železnici.