Reply on: si #61327:
do mesta pojdu cez nivy... 202 nananananana
...alebo po pristavnej - co je riesenie pre celu oblast
tymto prepojenim vyriesis len vrakunu a dolne hony - medzi jarky a okolie su od macochy ?
alebo by si nebodaj chcel nechat vykony na tych tratiach na diesle ci nebodaj pary ?
Sommelier
V spicke krizovatka neznesie zredukovanie a to nemyslite vazne, bol by to krok spat ! Je len otazkou casu, kedy sa vzadu na dvojkriznej urobi dalsie + a zacne sa stavat za tratou na DS.
To parkovisko je mimo obliga, jedna sa o ciaru na semaforoch a pocet pruhov na nej, resp najblyzsich 30 metrov za nou.