Reply on: si #61329:
zadratovat celu bratislavu vieme, ale v ako poradi je myslim veeelmi dolezita otazka, vsakze. A cez Ruzinov by som dh prioritne a v prvom rade NENAPAJAL. A viem, ze tolko sudneho rozumu maju, ze to tadial nenapoja, lebo to tam nie je ani kade - podkopavat by sa muselo uz niekde pri chlumeckeho...
alebo by si nebodaj chcel nechat vykony na tych tratiach na diesle ci nebodaj pary ?
Sommelier
Ako poznamenal si, treba cele miestne zastupitelstvo za tuto dementnost povesit.
Ti obyvatelia, ktori zaplatili za tie byty radovo miliony... to je vlastne jedno, ale kazdy Ti proti tomu podpise peticiu.
Mne sa ciastocna kombinacia vlakov a elektriciek paci, najma v sucastnom stave. dokoncil by som niektore prepojenia elektrickami - Zahradnicka a nivy.
Nepokladam za racionalne stavat na DH zbrusu novu elektrickovu trat, najma ked do oblasti vedu 2 zeleznicne.