Reply on: Sommelier #61331:
trasovanie cez ruzinov je ale jednoduchsie a aj prekrocenie trate na slovnaft a dialnice by som este za az tak zavazny problem nepovazoval, skor vidim velky problem v tom ako prejst cez vrakunu a tam ako jedine ako-tak schodne riesenie sa mi pozdava ist v priestore kde je aj zeleznicna trat (tam kde vedu cesty nie je priestor pre vlozenie trate)
alebo by si nebodaj chcel nechat vykony na tych tratiach na diesle ci nebodaj pary ?
Sommelier
do mesta pojdu cez nivy... 202 nananananana
...alebo po pristavnej - co je riesenie pre celu oblast
tymto prepojenim vyriesis len vrakunu a dolne hony - medzi jarky a okolie su od macochy ?