Reakcia na: Mego #60034:
OT: tie tvoje hrubky sa jednoducho nedaju prehliadnut ?
Len viem, ze je to relativne dlhe. A klbak z toho by mozno mohol byt pekne dlhy.
Ale tak to su hypoteticke predstavy a asi ani nerealizovatelne, nakolko klbak nemoze zas mat extremne dlhe casti kvoli manevrovatelnosti.
AAA
Re #60024 Mike: Lenže ak by sa ich trasy od Jasovskej rozdelili do odlišných smerov, potom si myslím, že preklad by nebol až tak dôležitý.