Vie mi niekto povedat, v akej MČ byvaju impotenti SNO? Lebo najnovsie pomalovali 7940 medzi strednymi dverami a zadnymi dverami, ziadna novota, zelenym sprejom... takisto skoncila tusim aj 7064-ka, ale ta ma to SNO na opacnej strane. Takisto chcem upozornit, ze vyrastkovia WRC byvaju v lokacii Biely Kriz. Takisto chcem upozornit, ze polovica impotentov GBS (alebo GPS?) byva v RACI, konkretne lokacia HYBESOVA-DETVIANSKA. To je asi vsetko.
Smrt writerizmu a ciste vozidla naveky. Nech je tak! ?
Smrt writerizmu a ciste vozidla naveky. Nech je tak! ?
Len viem, ze je to relativne dlhe. A klbak z toho by mozno mohol byt pekne dlhy.
AAA
Re #60024 Mike: Lenže ak by sa ich trasy od Jasovskej rozdelili do odlišných smerov, potom si myslím, že preklad by nebol až tak dôležitý.