Reakcia na: Andy #59940:
V Brne mali problémy s moc nízkym poajzdom pre trolejbusy na železničnej stanici a potom to riešili frézovaním vozovky ?
inak to by bola parada, jak by ho chytil pri cine...
a este sa spravi trat od tunela po zast. Kapucinska. Ale nebojte, stavba skoncena az 28.6! ?
Ak áno, tak celú tú ulicu by mali uzatvoriť a vydezinfikovať nejakým jedom


untrop
Re #59955 intony.sk: snaha sa ceni, ale mohol si si to po sebe aspon precitat , lebo teraz moze niekto napisat clanok "nezmyselnosti v intonovom blogu."