Reakcia na: Andy #59880:
A to su ake problemy? sak pokial viem, tak jediny problem bol s tym, ze chceli rozsirit Karlovesku, ale tusim tam bude stat LIDL, or daco take je v plane.

Každopádne, zmena by sa hodila - ja by som skôr prijal celkovú prestavbu Patrónky pri výstavbe električkovej rýchlodrážnej radiály Hlavná stanica - Pražská - Brnianska - Lamačská - Dúbravka ... ale to bohužiaľ úplné sci-fi.


Ike
ak budu, tak tam podla mna budu chodit aj klasiky ako 2xT3 a pod....
to hej... zvolebnieva sa, tak sa aj motuze medove tahaju (i ked tieto dopravne sa tahaju uz odpradavna)