a navyse kludne mozu byt nejake linky, ktore budu zastavovat len na niektorych zastavkach (dialkove
)...len si predstav ako by ta dochodci ukamenovali keby museli zakazdym slapat kilometer k zastavke a potom zase nas5 
no, ale keby sa este postavila nejaka doplnkova trolejbusova trat v KV, tak by sa dalo uvazovat ze by boli napr. iba 2 zastavky v KV (Karlova Ves-zastavka a Karlova Ves-hlavna stanica
) ale to je skor z kategorie sci-fi
)...len si predstav ako by ta dochodci ukamenovali keby museli zakazdym slapat kilometer k zastavke a potom zase nas5 
no, ale keby sa este postavila nejaka doplnkova trolejbusova trat v KV, tak by sa dalo uvazovat ze by boli napr. iba 2 zastavky v KV (Karlova Ves-zastavka a Karlova Ves-hlavna stanica
) ale to je skor z kategorie sci-fi
Vstky ostatne ano, len tu jednu MUSIS nechat
TeBeCe
botanicka - tam nie je co riesit, tu treba
molecova+jurigovo+segnerova - zlucit do jednej zastavky a umiestnit ju v priestore dnesnych odstavnych kolaji pri hribikoch (ved pri predpokladanych dlzkach suprav by sme tam aj tak mohli odstavit iba drezinu
nadluckama+lackova - jedna zastavka priblizne v strede medzi nimi
borska+karlova ves - tiez zlucit bud tam jak je borska alebo trochu dalej ku konecnej...
alebo navrh 3:
zlucit aj nadluckama+lackova+borska do priestoru lackovej
karlova ves - mohla by byt iba na vystup a nastup liniek konciacich v KV (ak take budu)
tulenique> este sa ti to zdaju byt male skrty?