d3k0> dufam ze si myslel zrusit jurigovo a nie segnerovu
Zajtra budu asi asfaltovat...uz to je zastrkovane...
tak si pozri hlbsie do diskusie
Bohuzial neviem presne kedy to ma byt...
Nemam na Vas


.
Bon-Cu