Presne
Ale asi to bola 7303, lebo ta uz dlhsiu dobu po nociach brazdi BA. Teraz ju mozno vyvencili aj cez den
Ale asi to bola 7303, lebo ta uz dlhsiu dobu po nociach brazdi BA. Teraz ju mozno vyvencili aj cez den

Po revolucii mali trosku problemy, ale dostali sa z toho. Predtym sa firma volala Kovozavody Semily, dnes sa volaju Vista. Ale co Ti budem pisat - kukni sa na
d3k0
lolo104: Aj mne by sa pacilo, keby jazdila nejaka suprava napriklad s reklamou na radio B1 a vnutri by vyhravalo toto radio. Ale je to prilis drahe a ani neviem, ci by sa to dalo z prevadzkovych dovodov zrealizovat...