Reakcia na: tr3mp #57425:
Vsepredpisujuci uzemny plan sa da zmenit. Nie je to lahke, ale ked sa chce vsetko sa da...Re#57426 Kami: Minimalna vyska pre troleje je 3,8m, takze vyska 4,3m nie je problem.
http://knoxville.bloguje.cz//panoramaps.jpg
orax
Smradobusy linky 33 sa netočia na Molecovej, robia okruh cez ulice Janotova, Baníkova, Karloveská a potom hore po Molecovej. Trolejbusy by sa teoreticky mohli točiť pri Riviére. Alebo ak tam niet priestoru tak zatrolejovať spomínané ulice - to by potom dokonca ani nebolo treba žiadne križovanie s električkovým vedením, čo sa zdá byť problémom pri otáčaní pri Molecovej / pri Riviére. Ale zasa na druhej strane by to bola o čosi dlhšia vzdialenosť, ak by to malo ísť dolu po tých uliciach a nie po Molecovej...
Okrem toho aj tak s tým už asi nič nenarobíme .. bohužiaľ a nanešťastie...