Tak už o tom zhorenom buse máme aj na TA3 správu:
http://www.ta3.com/?sprava&sprava=2127
By ma zaujímalo ako je možné, že ten bus zhorí 2 roky po modernizácii? A vždy sedím najradšej vzadu, je tam najteplejšie ?
http://www.ta3.com/?sprava&sprava=2127
By ma zaujímalo ako je možné, že ten bus zhorí 2 roky po modernizácii? A vždy sedím najradšej vzadu, je tam najteplejšie ?
Inak nepisal si nahodou clanok do BN o trolejovom vedeni v BA ?
hoppusmark
Ale nie som si 100 percent isty, len viem, ze som uz na nejakej fotke taky Ik435 videl a bolo to z Moskvy..
BTW. to video na TA3, na ktore tu bol link, nejde spustit ani mne..